A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Mednyánszky László (1852-1919) Beckó vára (A várhegy, tetején romokkal), 1890 körül
31

Beckó vára (A várhegy, tetején romokkal), 1890 körül

Olaj, vászon, kartonon, 25x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky