70. Őszi Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Beckói domboldal
177

Beckói domboldal

Olaj, vászon papírlemezen, 28 x 34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Becko
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 62. Művészeti Képaukció, 1983. december (Domboldal címmel)