28. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Beckói domboldal
42

Beckói domboldal

Olaj, vászon kartonon, 28,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Beczkó
Kikiáltási ár: 850 000 Ft