39. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Beckói rom, 1899
172

Beckói rom, 1899

Olaj, fa, 13,5x19 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 200 000 Ft

Hátoldalon: Beckói rom 1899. december 26.
Budapest Vassváry Pál utca Mednyánszky