17. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Bécsi háztetők
157

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Bécsi háztetők

Olaj, vászon, 53,5 x 59 cm
Jelezve balra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 420 000 Ft