34. aukció
Alt, Franz (1821-1914) Bécsi séta
121

Alt, Franz (1821-1914)

Bécsi séta

Akvarell, papír kartonon, 18,5x13 cm
Jelezve balra lent: F. Alt
Kikiáltási ár: 240 000 Ft