6. aukció
Reissmann Károly Miksa (1856-1917) Beduin tábor
175

Reissmann Károly Miksa (1856-1917)

Beduin tábor

Olaj, fa, 30,5x50 cm
Jelezve balra lent: Reissman K. M.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft