1. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Behavazott bányai utca, 1929
78

Kádár Géza (1878-1952)

Behavazott bányai utca, 1929

Olaj, vászon, 60,5x78 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1929
Kikiáltási ár: 350 000 Ft

10

Kádár Géza (1878-1952)

Napfényes erdei út

Kikiáltási ár: 280 000 Ft