13. aukció
Johan Hugó (1890-1951) Behavazott város madártávlatból, 1935
180

Johan Hugó (1890-1951)

Behavazott város madártávlatból, 1935

Olaj, vászon, 84x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: H. Johann 35
Kikiáltási ár: 650 000 Ft