62. aukció
Paál László Beilen Hollandia szélmalom
156

Paál László (1846-1879)

Beileni szélmalom, 1870-1871

Olaj, vászon, 43,5 x 55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Beilen 21/9
Jelezve balra lent: Vente de Paál hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft