28. aukció
Pechán József (1875-1922) Békakirály
160

Pechán József (1875-1922)

Békakirály

Olaj, vászon, 59,5x144,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pechán J.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft