60. aukció
Jaschik Álmos (1885-1950) Beköszöntött az ősz
86

Jaschik Álmos (1885-1950)

Beköszöntött az ősz

Anilin, papírlemez, 32,5x24 cm
Jelezve jobbra lent: Jaschik
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

¦ A Magyar Akvarell és Pasztellfestők Egyesületének VII. kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1920. március, katalógus: 197