70. Őszi Aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Belgrád-székesegyház, Szentendre
101

Szobotka Imre (1890-1961)

Belgrád-székesegyház, Szentendre

Olaj, vászon, 90,5 x 70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 400 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 53. Művészeti Képaukció, 1980. december, kat.: 252. (Szentendrei kapu címmel)
¦ Szobotka Imre (1890-1961) emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1971. augusztus-szeptember, kat.: 65.
Feltehetőleg kiállítva:
¦ A K.U.T. Képzőművészek Új Társasága kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1934. december 1-17., kat.: 119. vagy 120. (Ut vagy Ucca címmel)
¦ egykor Vermes Imre gyűjteményében (1971)