40. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Bellagio
120

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Bellagio

Olaj, papírlemez, 46x51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy L. Bellagio, Hátoldalon autográf felirat: \
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:

Tavaszi kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1909. katalógus: 218. (A régi kert ősszel címen)