9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
El Kazovszkij (1950-2008) Belső tér tárggyal III., 1975
128

El Kazovszkij (1950-2008)

Belső tér tárggyal III., 1975

Olaj, farost, 122 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij Belső tér tárggyal III., 75
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

  • egykor Nancy Goodman Brinker és Földényi László gyűjteményében

15

El Kazovszkij (1950-2008)

Quartett III., 1982

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft