Belső tér tárggyal III., 1975
Olaj, farost, 122 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij Belső tér tárggyal III., 75
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft
- egykor Nancy Goodman Brinker és Földényi László gyűjteményében