62. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Belvárosi tűzfalak, 1959
42

Frank Frigyes (1890-1976)

Belvárosi tűzfalak, 1959

Olaj, vászon, 60x81 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék ¦ Oeuvre-catalogue number: 217.

¦ In: Gelencsér Éva: Frank Frigyes. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1987.

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Frank Frigyes festőművész kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1964., katalógus: 36.