65. aukció (2020. december)
Koszta József (1861-1949) Berekháti tanya
74

Koszta József (1861-1949)

Berekháti tanya

Olaj, vászon, 62,5x77,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft