25. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Berény Anna / Kislány enteriőrben
152

Berény Róbert (1887-1953)

Berény Anna / Kislány enteriőrben

Olaj, vászon, 82x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft