18. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Berlin
230

Berkes Antal (1874-1938)

Berlin

Olaj, vászon, 48x63 cm
Jelezve jobbra lent: Berlin Berkes
Kikiáltási ár: 260 000 Ft