51. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Beszélgetők
165

Boldizsár István (1897-1984)

Beszélgetők

Olaj, vászon, 99,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár I.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft