8. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Beszélgetők
164

Schönberger Armand (1885-1974)

Beszélgetők

Olaj, karton, 60x40 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft