20. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Beszélgetők
178

Szőnyi István (1894-1960)

Beszélgetők

Olajtempera, vászon, 50,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft