Berlin – Budapest 1919-1933
Kádár Béla (1877-1956) Beszélgetők a szabadban, 1928 körül
123

Kádár Béla (1877-1956)

Beszélgetők szabadban, 1928 körül

Olaj, vászon, 101 x 161 cm