24. aukció
Kmetty János (1889-1975) Beszélgetők Nagybányán
125

Kmetty János (1889-1975)

Beszélgetők Nagybányán

Akvarell, papír, 22,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty Nagybánya
Kikiáltási ár: 220 000 Ft