50. Jubileumi Aukció
Kádár Béla (1877-1956) Beszélgetők szabadban, 1928 körül
93

Kádár Béla (1877-1956)

Beszélgetők szabadban, 1928 körül

Olaj, vászon, 101 x 161 cm
Kikiáltási ár: 34 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
– BÁV 35. aukció, 111. tétel (Kompozíció címen)

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
– A 121 legszebb magyar festmény. Szerk.: Virág Judit-Törő István, Virág Judit Galéria, Budapest, 2009. október – november, 177. oldal