6. aukció
Vastagh György (1834-1922) Beszélgetők
26

Vastagh György (1834-1922)

Beszélgetők

Olaj, vászon, 41,5x40,5 cm
Jelezve balra fent: Vastagh Gy.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft