74. Téli aukció
Tóth Menyhért Betlehemesek
112

Tóth Menyhért (1904-1980)

Betlehemesek, 1960 körül

Olaj, papír, 50 x 70 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft