34. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Biai Föglein István portréja, Hátoldalon: Női portré
170

Vörös Géza (1897-1957)

Biai Föglein István portréja, Hátoldalon: Női portré

Olaj, papírlemez, 98,5x41 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 550 000 Ft