3. Grafikai aukció
Kass János (1927-2010) Biblia (Lennél nékem atyámfia), 1984
120

Kass János (1927-2010)

Biblia (Lennél nékem atyámfia), 1984

Rézkarc, papír, 39 x 27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kass/84
Jelezve középen lent: A/p
Jelezve balra lent: Biblia
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Becsérték: 120 000 - 140 000 Ft

– Kass János 80 éves. Képek az ótestamentumból. V. kép. (Lennél nékem atyámfia) Koller Galéria, Budapest, 2007