14. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Bibliai táj
24

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Bibliai táj

Olaj, falemez, 30,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

23

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Táj

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
79

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Édes álom

Kikiáltási ár: 100 000 Ft