26. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Bíbor és smaragd, 1906
189

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Bíbor és smaragd, 1906

Olaj, papírlemez, 25x33,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L 1906
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft