44. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Bíborfelhő
99

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Bíborfelhő

Olaj, fa, 18x28 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy L.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Márffy Ödön és Gulácsy Lajos képeinek kiállítása. Uránia Műkereskedés, Budapest, 1907. katalógus: 39.