7. Háború utáni és kortárs művek aukciója (2021. november)
Balla Attila (1959) Bika, 1995
55

Balla Attila (1959)

Bika, 1995

Vegyestechnika, vászon, 137 x 197 cm
Jelezve jobbra lent: Balla 95
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft