12. aukció
Pécsi János (20. század első fele) Bimbózó rózsák, 1913
50

Pécsi János (20. század első fele)

Bimbózó rózsák, 1913

Olaj, karton, 48x68 cm
Jelezve jobbra lent: Pécsi János 1913
Kikiáltási ár: 130 000 Ft