Vető Orsolya Lia: Olvadó mintázatok
Vető Orsolya Lia (1991) BIOPHILIA (25PDL)
28

Vető Orsolya Lia (1991)

BIOPHILIA (25PDL)

Akril, olaj, vászon, 90 x 110 cm
Jelezve hátoldalon.