5. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Birkózók, 1908
114

Ferenczy Károly (1862-1917)

Birkózók, 1908

Olaj, vászon, 51x64 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy Károly
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Genthon István oeuvre katalógusában 239. szám

195

Ferenczy Károly (1862-1917)

Félakt

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft