10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Alexander Tinei (1967) Birthday party, 2006
107

Alexander Tinei (1967)

Birthday party, 2006

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve balra lent: Tinei
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

¦ Erlin Galéria, Budapest, 2006
¦ Godot Galéria, Budapest, 2013