9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Tót Endre (1937) Blackout Painting I-II-III., 1972-1995
62

Tót Endre (1937)

Blackout Painting I-II-III., 1972-1995

Akril, vászon, 45,5 x 67 cm, 46 x 45,5 cm, 45,5 x 67 cm
Jelezve hátoldalon: 1972/1995 Endre Tót, bélyegző
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

  • Tót Endre: Nem félünk a semmitől – távollévő képek, Ludwig Múzeum, Budapest, 1999. október 21. – december 5.

  • Tót Endre: Nagyon speciális örömök, Retrospektív, 1971-2011, MODEM, Debrecen, Kiállítási katalógus, 205. oldal

28

Tót Endre (1937)

Your rain, my rain, 1971/2013

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft