13. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Bóbiskoló, 1947
176

Vörös Géza (1897-1957)

Bóbiskoló, 1947

Olaj, vászon, 25,5x33,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 47, jelezve jobbra fent: Vörös Géza 47.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft