20. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Boci, 1924
230

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Boci, 1924

Olaj, karton, 19x24 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter, jelezve hátoldalon: Perlmutter Fecit 1924. Oct. 20.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft