21. aukció
Nagy István (1873-1937) Boglyák
146

Nagy István (1873-1937)

Boglyák

Olaj, vászon, 43,5x57,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 35. aukció, 169. tétel