6. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Bojtár
28

Bojtár

Olaj, fa, 27x20,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 450 000 Ft

114

Vár

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
116

Mocsaras táj

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
173

Férfiportré

Kikiáltási ár: 120 000 Ft