Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Tihanyi Lajos Bölöni György portré
198

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Bölöni György, 1924-1925

Litográfia, papír, 32,8x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. 23 Berlin