1. Grafikai aukció (2021. április)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Bolygóközi vitorlás, 1947
90

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Bolygóközi vitorlás, 1947

Akvarell, tus, papír, 30 x 21 cm
Jelezve jobbra lent: Gy47
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft