23. aukció
Wahorn András (1953-) Bolyongás az éjszakában, 2001-2002
115

Wahorn András (1953-)

Bolyongás az éjszakában, 2001-2002

Akril, kollázs, vászon, 121,5x137 cm
Jelezve jobbra fent: WA 2002; jelezve hátoldalon: Wahorn 3 horses + 2 girls Rambling in the night
Kikiáltási ár: 650 000 Ft