2. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Bomló rózsacsokrok
44

Ziffer Sándor (1880-1962)

Bomló rózsacsokrok

Olaj, vászon, 70,5x100 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 650 000 Ft