37. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Bordóruhás nő, 1912-1914
53

Pór Bertalan (1880-1964)

Bordóruhás nő, 1912-1914

Olaj, vászon faroston, 47x38 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft