34. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Borongós folyópart
104

Borongós folyópart

Olaj, vászon, 90,5x166 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft