54. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Borozgatás
26

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Borozgatás

Olaj, fa, 47,5x31 cm
Jelezve középen lent: Kern H
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft